GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: None
da: Ingen

en: Page title
da: Sidetitel

en: Warning
da: Advarsel

en: Other
da: Anden

en: Tabs
da: Faner

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
