GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: None
hr: Nema

en: Format
hr: Oblik

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Other
hr: Ostalo

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
