GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: None
hy: Ոչ մի

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
