GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: None
ka: არცერთი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Other
ka: სხვა
