GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Date
ast: Data

en: Time
ast: Hora

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Key
ast: Llave
