GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Date
bg: Дата

en: Country
bg: Страна

en: Time
bg: Време

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Key
bg: Ключ

en: Messages
bg: Съобщения

en: Source
bg: Източник

en: Address fields
bg: Полета за адрес
