GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Staða

en: Value
is: Gildi

en: Date
is: Dagsetning

en: Country
is: Land

en: Time
is: Tími

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: CSS class
is: CSS klasi

en: Amount
is: Upphæð

en: Current
is: Núverandi

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Payments
is: Greiðslur

en: City
is: Borg

en: Bulk operations
is: Magnaðgerðir
