GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Value
mr: किंमत

en: Date
mr: दिनांक

en: Country
mr: देश

en: Time
mr: वेळ

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Postcode
mr: पोस्टकोड
