GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Time
my: အချိန်

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Confirmation message
my: အတည်ပြုသည့် အကြောင်းကြားစာ

en: Submission ID
my: ရေးသားပေးပို့သည့်အမှတ်စဉ်
