GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Date
sl: Datum

en: Time
sl: Čas

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Key
sl: Ključ
