GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Value
cs: Hodnota

en: Date
cs: Datum

en: Country
cs: Země

en: Link
cs: Odkaz

en: Default
cs: Výchozí

en: Time
cs: Čas

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Amount
cs: Částka

en: Current
cs: Aktuální

en: Desc
cs: Sestupně

en: Payment
cs: Platba

en: Payments
cs: Platby

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: City
cs: Město

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Key
cs: Klíč

en: Messages
cs: Zprávy

en: Source
cs: Zdroj

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: Changed
cs: Změněno

en: Payment details
cs: Podrobnosti platby

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Address fields
cs: Pole adresy

en: Bulk operations
cs: Hromadné úpravy

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Confirmation message
cs: Potvrzovací zpráva

en: Submission ID
cs: ID odeslání

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Format plural
cs: Formátovat množné číslo

en: Submission
cs: Odeslaný formulář

en: Revision user
cs: Autor revize

en: Briefly describe the changes you have made.
cs: Stručně popsat provedené změny.

en: The time that the current revision was created.
cs: Čas vytvoření aktuální revize.

en: The user ID of the author of the current revision.
cs: Uživatelské ID autora aktuální revize.
