GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Value
fil: Halaga

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: Key
fil: Susi
