GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Time
ml: സമയം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
