GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон
