GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: Created
sq: Krijuar
