GOV.UK Theme (2.1.2) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
