GOV.UK Theme (2.1.2) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Warning
th: การเตือน

en: Navigation
th: นำทาง

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
