GOV.UK Theme (2.1.4) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Content
et: Sisu

en: None
et: Puudub

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Navigation
et: Menüü

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Last page
et: Viimane leht

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: Pre-content
et: Sisueelne

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
