GOV.UK Theme (2.1.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Help
ta: உதவி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Go to first page
ta: தொடக்கப் பக்கத்திற்கு செல்க

en: Go to last page
ta: இறுதிப் பக்கத்திற்கு செல்க
