GOV.UK Theme (2.1.5) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
