GOV.UK Theme (2.1.6) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: None
mn: Байхгүй

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
