GOV.UK Theme (2.1.6) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
