GOV.UK Theme (2.1.9) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: None
lv: Nav

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Navigation
lv: Navigācija

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Pre-content
lv: Pirms-saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
