GOV.UK Theme (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Tabs
hu: Fülek

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Beta
hu: Béta

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek
