GOV.UK Theme (8.x-1.12) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Content
is: Innihald

en: None
is: Engin

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Warning
is: Viðvörun

en: Tabs
is: Flipar
