GOV.UK Theme (8.x-1.13) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови
