GOV.UK Theme (8.x-1.15) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: None
eo: Neniu

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado
