GOV.UK Theme (8.x-1.16) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: None
az: Yoxdur

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Tabs
az: Tablar

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
