GOV.UK Theme (8.x-1.16) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi
