GOV.UK Theme (8.x-1.21) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Content
ur: متن

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Warning
ur: انتباہ

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: « First
ur: » ابتدائی
