GOV.UK Theme (8.x-1.22) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: Content
da: Indhold

en: None
da: Ingen

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Page
da: Side

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Warning
da: Advarsel

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Tabs
da: Faner

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Page top
da: Sidehovede

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Current page
da: Nuværende side

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Previous page
da: Forrige side

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side

en: Pre-content
da: Præindhold

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
