GOV.UK Theme (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Warning
ro: Avertizare

en: Tabs
ro: Taburi

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
