GOV.UK Theme (8.x-1.5) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Page title
ht: Tit paj

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la
