GOV.UK Theme (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Warning
it: Avviso

en: Tabs
it: Schede

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali
