GOV.UK Theme (8.x-1.9) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: None
bg: Не

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация
