GOV.UK Theme (8.x-1.9) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Warning
eu: Kontuz

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
