GOV.UK Theme (8.x-1.22) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: None
ast: Nengún

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación
