GPX Track & Elevation (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
ar: عند سرد التصنيفات، تلك ذات الوزن الأخف (الأقل) ستعرض قبل الأثقل وزنا. التصنيفات المتساوية الأوزان سترتب أبجديا.
