GPX Track & Elevation (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ
