GPX Track & Elevation (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Save
da: Gem

en: Satellite
da: Satellit

en: Distance
da: Afstand

en: - Disabled -
da: - Deaktiveret -

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
da: I kategorivisning vises kategorier med en lav vægt før kategorier med høj vægt. Kategorier med samme vægt sorteres alfabetisk.

en: General configuration
da: Generel konfiguration
