GPX Track & Elevation (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել
