GPX Track & Elevation (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Distance
ca: Distància

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
ca: Quan es llisten les categories, aquelles amb pesos més lleugers (petits) es llistaran abans que les categories amb pesos més pesats (grans). Les categories amb el mateix pes s'ordenaran alfabèticament.
