GPX Track & Elevation (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Save
eo: Konservu

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
eo: Listigante kategoriojn, "malpezaj" aperos super "pezaj" kategorioj. Kategorioj kun egalaj pezoj aperos laŭ alfabeta sinsekvo.
