GPX Track & Elevation (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
