GPX Track & Elevation (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај
