Gradient Server (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: view
nn: vis

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: All
nn: Alle

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.
