Gradient Server (1.0.0-alpha10) - en to kk translation catalogue (50 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: search
kk: Іздеү

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Items
kk: Элементтер

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Authored by
kk: Автор

en: Table
kk: Кесте

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
