Gradient Server (1.0.0-alpha10) - en to ku translation catalogue (59 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: search
ku: گەڕان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Owner
ku: خاوەن

en: Table
ku: خشتە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: About
ku: دەربارە

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
