Gradient Server (1.0.0-alpha10) - en to lt translation catalogue (99 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: website
lt: svetainė

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Category
lt: Kategorija

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: search
lt: paieška

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: name
lt: vardas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Logo
lt: Logotipas

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Revisions
lt: Versijos

en: Items
lt: Elementai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Table
lt: Lentelė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Original
lt: Orginalas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Feed items
lt: Teikimo elementai

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Source
lt: Šaltinis

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Administrator
lt: Administratorius

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: More...
lt: Daugiau..

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Created by
lt: Sukurė

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Gradient
lt: Pereinantis

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML
