Gradient Server (1.0.0-alpha10) - en to my translation catalogue (39 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: search
my: ရှာဖွေရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Table
my: ဇယား

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
